Zespół

Łukasz Broniszewski

Łukasz Broniszewski

Prezes Zarządu

Prezes Zarządu, koordynator działalności gospodarczej oraz ekspert ds. konsultacji, partycypacji społecznej oraz kształtowania przestrzeni publicznej. Absolwent filozofii na UMK, Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego oraz Szkoły Partycypacji Społecznej. Aktywny działacz społeczny. Prywatnie miłośnik squasha, żeglowania i morsowania. Co więcej, uprawia swój własny ekologiczny ogród.

Paulina Róg-Wróblewska

Paulina Róg-Wróblewska

Ekspertka ds. finansowych i ewaluacji. Jest absolwentką politologii na toruńskim UMK. Od 13 lat aktywnie angażuje się w działania społeczne, ze szczególnym naciskiem na edukację, kulturę i partycypację. Na co dzień mama dwóch niesfornych żywiołów: Kazimierza i Henryka. W wolnym czasie interesuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz.

Adrian Stelmaszyk

Adrian Stelmaszyk

Mentor

Mentor i ekspert ds. współpracy z samorządami. Ukończył filozofię na UMK w Toruniu. Jako aktywista działa głównie w obszarze konsultacji społecznych i popularyzacji partycypacji społecznej. Spełnia się także na polu kultury, występując na wydarzeniach muzycznych i literackich. Łączy śpiew w chórze z krzykiem w zespole rockowym. Miłośnik zwierząt oraz niepoprawny bibliofil.

Sylwia Kowalska

Sylwia Kowalska

Ekspertka ds. szkoleń i konsultacji społecznych. Jest absolwentką 23. Politycznej Szkoły Liderów. Współzałożycielka i organizatorka takich inicjatyw jak ruch miejski Czas Mieszkańców, Toruńska Fundacja Stare Miasto, toruńskie Jadłodzielnie, Ruch Foodsharing Polska, Toruńskie Dziewuchy, antyprzemocowa akcja „Nazywam się Miliard” i Marsz Równości w Toruniu. Ekolożka, feministka oraz wielokrotnie nagradzana działaczka społeczna od lat zaangażowana w działania na rzecz miasta, jego mieszkanek i mieszkańców.

 Budujemy Zespół

Budujemy Zespół

Ekspert/ka

Zapraszamy do współpracy.